Sesje terapeutyczne

Swoją pracę terapeutyczną opieram na zastosowaniu narzędzi terapii Internal Family Systems (IFS), Compassionate Inquiry (CI) autorstwa Gabora Mate, jak i technik medytacyjnych Mindfulness. Metody te pięknie się uzupełniają i pozwalają nam wspólnie stworzyć proces, w którym możliwe jest odkrycie, zrozumienie i zaakceptowanie prawdziwego siebie, co z kolei daje nam potencjał zmiany i wprowadzenia harmonii i spokoju w nasze życie.

Praca z różnymi częściami naszej osobowości, na której opierają się IFS i CI, pomaga nam rozwiązać wewnętrzne konflikty, które często powstrzymują nas przed działaniem czy to w obszarze pracy, związku czy zdrowia psychofizycznego. Wgląd zdobyty podczas sesji pozwoli Ci obrać kierunek, który będzie w zgodzie z Tobą – Twoją indywidualną naturą i wartościami.

Jeśli droga samorozwoju oparta na empatii, współczuciu i chęci dogłębnego samopoznania brzmi jak coś „Twojego”, to serdecznie zapraszam Cię do kontaktu. Z troską i czułością zajmiemy się częściami Ciebie, które potrzebują wysłuchania i uleczenia, a których ból i potrzeby często zostały zagłuszone już w czasach dziecięcych. Wspólnie dotrzemy do tych części Ciebie, które od lat czekają na uwagę, a ich niecierpliwość objawia się m.in. poprzez wewnętrzny konflikt, silne emocje, choroby czy nałogi. Tu – w trosce, empatii i bezpieczeństwie – odkryjesz prawdziwego siebie.

Szczegóły sesji

  • Sesje odbywają się w formie online
  • Spotkania prowadzone są w języku polskim lub angielskim
  • Sesja trwa od 60 do 75 minut
  • Cena za spotkanie to 200zł (przy sesjach prowadzonych w języku angielskim 220zł), płatne przelewem na konto po odbytej sesji
  • Optymalna częstotliwość sesji: co 1-2 tygodnie
  • Nie jesteś pewny/a, czy to metoda dla Ciebie lub masz inne wątpliwości? Możemy umówić się na darmową 20-minutową rozmowę, podczas której postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania 🙂
  • UWAGA. Jeśli aktualnie doświadczasz poważnego kryzysu, samookaleczeń lub myśli rezygnacyjnych, zalecane jest poszukiwanie wsparcia i kontaktu z terapeutą, który prowadzi terapię w tradycyjnej formie gabinetowej.

Spotkanie online możesz zarezerwować pisząc do mnie wiadomość na nr tel. 795 327 021, maila kontakt@holistyczniezifs.pl lub poprzez Messengera na Facebooku (Holistycznie – terapia metodą IFS).